Eğitim - Öğretmen Kategorisi İlanları

Masaj Terapisti Gamze

10 Senedir Tecrübeli Uzman Terapistim.Müşteri Adresinde Hizmet Veriyorum. Dünya Masajları Yapıyorum. 

size özel masaj

İzmir de bayanlar veya evli çiftlere özel masaj hizmeti veriyorum. eğitimli kültürlü gizliliğe ve hijyene önem veren birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. .

Görüntüsüz Telefonda Sohbet Operatörü

TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜİLAN BAYANLAR İÇİNDİRYorulmadan, strese girmeden bulunduğunuz yerden istediğinizsaatlerde sadece konuşarak, sohbet ederek yüksek miktarda parakazanabilir ve düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz.Görüntülü değildir.Numaranızı asla kimse göremez.Konuşma sürelerinizi ve kazancınızı anlık olarak görebilme imkanı vardır.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bayanlara Otantik Masaj

Merhabalar, Sadece ALANYA ve Çevresinde BAYANLARA VE EVLİ ÇİFTLERE Masaj Hizmeti veriyorum. İşimi severek ve zevkle yapıyorum. Bu zevki doruklarında yaşamanızı isterim. AROMATİK YAĞLAR İLE KLASİK VÜCUT, BÖLGESEL, GÖĞÜS, BASEN, AYAK, TANTRA olmak üzere daha bir çok çeşit ile profesyonel MASAJ hizmeti veriyorum. MASAJ hizmetini sizin kendi evinizde, otellerde veriyorum. Kesinlikle erkeklere Masaj hizmeti vermiyorum. Sadece kendisini Özel Hisseden BAYANLARA  ve gerçek EVLİ ÇİFTLERE  Masaj Hizmeti veriyorum. ALANYA ve Çevresi kendisini özel hisseden BAYANYARIN ve EVLİ ÇİFTLERİN telefonlarını bekliyorum. 05079249221 nolu telefonumdan WhatsApp ve SMS yoluyla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

bayan kuaförü ve ERKEK BERBERİ USTALIK BELGELERİM KİRALIKTIR

 iki ustalık belgemde kiralıktır. usta öğretici de vardır milli eğitim bakanlığından alınma.

BAYAN KUAFORU USTALIK BELGESI

Bayan kuaforu ustalik ve usta ogreticilik belgelerim kiraliktir . 

İngilizce Öğretmeni

Tecrübeli öğretmenden özel ders, ödev,proje ödevi,çeviri,sınavlarda yardımcı

almanca bilen oyun ablası

sakarya yazlık bölgesinde oturan 3 yaş torunuma almanca bilen haftanın bikaç saati yada belirli saatler part time oyun ablası arıyorum... detayları görüşürüz...

Ankara anaokulu diploma kiralaya verilir

Merhaba Ankara içi diplomamı Anaokullarına kiralik olarak verebilirim. Daha önce verdim atama sıkıntım yok

İzmir aktivite merkezi ortak

İzmir'de özellikle Karşıyaka ilçesinde ortak çocuklar için oyun evi etkinlik merkezi açabileceğim yada oyun evine ortak arayan varsa