Güvenlik Görevlisi Kategorisi İlanları

Masaj Terapisti Gamze

10 Senedir Tecrübeli Uzman Terapistim.Müşteri Adresinde Hizmet Veriyorum. Dünya Masajları Yapıyorum. 

size özel masaj

İzmir de bayanlar veya evli çiftlere özel masaj hizmeti veriyorum. eğitimli kültürlü gizliliğe ve hijyene önem veren birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. .

Görüntüsüz Telefonda Sohbet Operatörü

TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜİLAN BAYANLAR İÇİNDİRYorulmadan, strese girmeden bulunduğunuz yerden istediğinizsaatlerde sadece konuşarak, sohbet ederek yüksek miktarda parakazanabilir ve düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz.Görüntülü değildir.Numaranızı asla kimse göremez.Konuşma sürelerinizi ve kazancınızı anlık olarak görebilme imkanı vardır.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bayanlara Otantik Masaj

Merhabalar, Sadece ALANYA ve Çevresinde BAYANLARA VE EVLİ ÇİFTLERE Masaj Hizmeti veriyorum. İşimi severek ve zevkle yapıyorum. Bu zevki doruklarında yaşamanızı isterim. AROMATİK YAĞLAR İLE KLASİK VÜCUT, BÖLGESEL, GÖĞÜS, BASEN, AYAK, TANTRA olmak üzere daha bir çok çeşit ile profesyonel MASAJ hizmeti veriyorum. MASAJ hizmetini sizin kendi evinizde, otellerde veriyorum. Kesinlikle erkeklere Masaj hizmeti vermiyorum. Sadece kendisini Özel Hisseden BAYANLARA  ve gerçek EVLİ ÇİFTLERE  Masaj Hizmeti veriyorum. ALANYA ve Çevresi kendisini özel hisseden BAYANYARIN ve EVLİ ÇİFTLERİN telefonlarını bekliyorum. 05079249221 nolu telefonumdan WhatsApp ve SMS yoluyla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ

PROJELERİMİZDE BAY/BAYAN TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK ÖZEL GÜVENLİK KARTI OLAN ÖZEL GÜVENLİKLER ARANMAKTADIR

Özel Güvenlik Görevlisi

Güvenlik Şirketimizin Bünyesinde Aşağıdaki Bölgelerde Görevlendirilmek üzere;

Askerliğini yapmış 45 yaşını aşmamış özel güvenlik kimlikli bay personel alınacaktır.

Kozyatağı

Çengelköy

Batıataşehir

Tepeüstü

Nişantaşı (Erkek ve Kadın)

Smandıra

Ümraniye

Şişli

Dilovası (Servis Vardır)

Cankurtaran

Sarıyer

Halkalı

İkamet eden veya projeye rahat ulaşabilecek personeller, Whatsapp' dan bölge ve bilgilerinizi paylaşırsanız şartlar konusunda geri dönüş sağlanacaktır.