Şoför Kategorisi İlanları

Masaj Terapisti Gamze

10 Senedir Tecrübeli Uzman Terapistim.Müşteri Adresinde Hizmet Veriyorum. Dünya Masajları Yapıyorum. 

size özel masaj

İzmir de bayanlar veya evli çiftlere özel masaj hizmeti veriyorum. eğitimli kültürlü gizliliğe ve hijyene önem veren birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. .

Görüntüsüz Telefonda Sohbet Operatörü

TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜİLAN BAYANLAR İÇİNDİRYorulmadan, strese girmeden bulunduğunuz yerden istediğinizsaatlerde sadece konuşarak, sohbet ederek yüksek miktarda parakazanabilir ve düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz.Görüntülü değildir.Numaranızı asla kimse göremez.Konuşma sürelerinizi ve kazancınızı anlık olarak görebilme imkanı vardır.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bayanlara Otantik Masaj

Merhabalar, Sadece ALANYA ve Çevresinde BAYANLARA VE EVLİ ÇİFTLERE Masaj Hizmeti veriyorum. İşimi severek ve zevkle yapıyorum. Bu zevki doruklarında yaşamanızı isterim. AROMATİK YAĞLAR İLE KLASİK VÜCUT, BÖLGESEL, GÖĞÜS, BASEN, AYAK, TANTRA olmak üzere daha bir çok çeşit ile profesyonel MASAJ hizmeti veriyorum. MASAJ hizmetini sizin kendi evinizde, otellerde veriyorum. Kesinlikle erkeklere Masaj hizmeti vermiyorum. Sadece kendisini Özel Hisseden BAYANLARA  ve gerçek EVLİ ÇİFTLERE  Masaj Hizmeti veriyorum. ALANYA ve Çevresi kendisini özel hisseden BAYANYARIN ve EVLİ ÇİFTLERİN telefonlarını bekliyorum. 05079249221 nolu telefonumdan WhatsApp ve SMS yoluyla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yurtdışı Tır soförü aranıyor

Yurtdışı Lojistik firmamızda Asya ( *Gürcistan *Azerbaycan ) lokasyonunda çalışmak üzere deneyimli tır şoförleri istihdam sağlanacaktır.Aranan özellikler,- 50 yaşını aşmamış- SRC4 (Tercihen) SRC5 sahibi - En az iki yıl tenteli araç tecrübeli- Aynı firmada en az iki yıl çalışmış - Tercihen referans gösterebilen- Pasaport sahibi ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekçalışma arkadaşları arıyoruz.

Özel Şoför

Bayanlara ve çiftlere hijyene ve temizliğe önem veren tecrübeli şoförüm

KİRALIK

KİRALIK ODY 1,2,3,4. BELGELER

Her anlamda güven veren Özel,makam ve aile şoförüyüm.çok iyi Tecrübeye sahip, ingilizce,Arapça, bili

erhaba 32 yaşındayım 175 70 kilo istanbul anadolu yakası ümraniyede oturuyorum Türküm oldukca iyi bir şoför ve iyi bir yardımcıyım çok iyi Arapça Biliyorum ve başlangıc sevyesinde ingilizce biliyorum aynı zamanda eğitimde görüyorum  piskoteknik belgesine sahibim özel sürüş eğitimi aldım, yıllardır özel bir şoför özel bir yardımcıyım seyahat engeli olmayan her anlamda yardımcı olabilecek becerikli akıllı ve dikkatli, ve her dalda kendini iyi egitmiş tecrübeye sahip biriyim,

Özel Şoför

Çiftler ve bayanlar için özel şoför

Emekli tır şöförü

Emekli tır şöförü aranmaktadır

Vip araç turist

Yakın bir abimin aksarayda turizim ofisi var kurulu düzen kayıt müşteri portföyü herşey var sadece araç yok vip Mercedes veya wosvagen transporter araç lazım yüzde eli kar ile yarı yarıya şöförlük ve firma benden müşteri pörtveyi ile birlikte aylık 20.000 TL kazanc garantili