Sıkça Sorulan Sorular

Siteye nasıl ilan ekleyebilirim, koşulları nelerdir?
Sitemize yeni ilan ekle bölümümüzü kullanarak yeni ilan kaydı yapabilirsiniz. Sitemiz, ilan eklemek de dahil olmak üzere ilanları görüntülemek ya da ilan sahibine ulaşmak için her hangi bir ücret talep etmemektedir. Ancak sitemizi kullanımınız sırasında kullanım koşullarımızda belirtilen kurallara uygun hareket etmeniz gerekmektedir.

Daha önce eklediğim bir ilanı yeniden düzenleyebilir miyim?
Daha önceden kaydettiğiniz ilanları sisteme giriş yaparak yeniden düzenleyebilir, dilerseniz yayın süresinden önce yayından kaldırabilirsiniz.

İlanımı ekledim ancak yayında ilanımı göremiyorum.
Ücretsiz ilanlar editörlerimizin kontrolü sonrası onaylanmaları halinde yayınlanırlar. Kullanım koşullarına aykırı ilanlar herhangi bir bildirim yapılmaksızın yayından kaldırılır.

İlanım artık güncel değil ve silmek istiyorum.
İlanlarınızı ilanlarım bölümümüzden, siteye giriş yaparak silebilirsiniz.

İlanımı sildim ancak hala arama motorlarından ulaşılabiliyorum.
Google, Yahoo ve benzeri arama motorları internet sitelerini belirli aralıklarla ziyaret ederek sayfalarızı kendi sunucularına kaydederler. Bu sebeple ilanınız silindikten sonra bir süre daha arama motoru sonuçlarında görüntülenmeye devam edebilir. Ancak arama motorunun sitemizi bir sonraki ziyaretinde bu sayfanın artık var olmadığı görülecek ve ilanınız onların dizininden de silinecektir. Bu işlem genellikle 1 haftaya kadar zaman alabilmektedir.

İlanlarımın en üst sıralara görünmesini istiyorum.
Öncelikli ilan kaydı seçeneklerimiz ile ilanlarınızın, standart üyelerimizin ilanlarının üstünde yer almasını sağlayabilirsiniz. İlanınızı kayıt sırasında öncelikli olarak seçtiğinizde ve öncelikli listeleme için gerekli ücreti ödediğinizde, ilanınız vurgulu bir şekilde diğer ilanların üstünde yer alır.

Öncelikli yayının avantajları nelerdir?
İlanlarınızı sitemize öncelikli olarak kayıt ettiğinizde, ilanınızı kapsayan tüm kategori, arama sonuçları listeleme sayfalarında, ilanınız standart ilanların üstünde yer alır. Ayrıca öncelikli ilan detay sayfalarında reklam alanları yer almaz.

Sisteme giriş yapmak istediğimde, hesabınız onaylanmamış uyarısı alıyorum.
Sitemize üye olduktan sonra, kayıt sırasında e-posta adresinize gönderilen ileti ile hesabınızı onaylamanız gerekmektedir. Bu e-postalar servis sağlayıcınıza göre bazen kısa süreli gecikmelerle size iletilebilir. Dilerseniz üye girişi sayfamızdan onay postasını yeniden isteyebilirsiniz.

Öncelikli ilanımı sildim, tekrar yayınlayabilir miyim?
Silinen öncelikli ilanınızın yayın süresi bitmeden tekrar aktifleştirilmesini isteyebilirsiniz. Bunun için bize ulaşın sayfasındaki form ile ekibimize ulaşabilirsiniz.

Bu bölümde sorunuza yanıt bulamadınız mı?
İletişim sayfamızdan ekibimizle, sitemiz hakkındaki her türlü görüş, öneri ve şikayetinizi paylaşabilirsiniz.