Diğer Ders Verenler Kategorisi İlanları

MRB BEN MASOR TAYFUN 18 YIL KIBRISDA GINEDE CALISTIM OZEL HIZMET ALMAK ISTEY MAZOSIZIM KAMA SAHIBI

TELEFON: 0537 222 2584
MRH BEN MASOR TAYFUN 18 YIL GECMISıMLE POROFESYONELCE HIZMET SUNUYORUM. SİZ İSTEYİN BEN SİZLERE MASA HİZMETİ SUNAYIM. ÖZEL HIZMET ALMAK ISTEYEN HANIMLAR VE CIFTLER ONCE SAYGI SEVGI CERCEVESİNDE OLMASA OLMAZ OLAN HIJYEN KIRMIZI CIZGIM TUM. MASAJ TEKNIKLERINE SAYIBIMTUM SINGILARA KATILDIM.AKTIF OLARAK  İSTANBUL MASLAK ÇEVRESİ YAŞ 45+ 45 BINNTL HIZMET SUNDUGUM KİŞİLER MEMNUN KALMASA HERSEYIYLE SIZLERDEN ASLA BIR SEY TALET ETMIYORUM 7 24 ARAYABİLİRSİNİZ  BEN MESLEĞİMİ SEVİYORUM MASAJ HOBI DEĞİLDİR GERÇEKTEN BEDENİN İHTİYACIDIR.

Yüzme Okulu / Yüzme Kursu

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden tescilli ve akredite olan kulübümüzde profesyonel eğitmenler ve milli antrenörler nezaretinde 04-17 yaş gruplarına olimpik tesislerde yüzme eğitimleri verilmekte ve lisanslı yüzücüler yetiştirilmektedir.

Çocuklarınızın kısa zamanda yüzme öğrenmesi, stil geliştirmesi, yeni stiller öğrenmesi aynı zamanda mahalli ve ulusal yarışmalara katılması için irtibata geçebilirsiniz. 

Eğitimlerimiz esnasında suyu sevdirme, suda nefes alabilme, suda hareket edebilme, suyun üstünde durma ve kulaç atma gibi temel eğitimler verdikten sonra yüzme aşamalarını ve stilleri öğretiyoruz. 

Kondisyon arttırıcı ve aerobik/anaerobik egzersiz geliştirici kara antrenmanları yapılmaktadır. Eğitici, fiziksel, zihinsel ve entelektüel yönleriyle bütünleyici sporcular yetiştirilmektedir. 

Yüzme kursları ve eğitimleri hafta sonu gruplarında 1,30 saatlik seanslar olarak verilmektedir.

Google News Editörlüğü Dersi

16 Yıldır internet haberciliği konusunda uzman birisiyim. Google News editörlüğü konusunda bilgi ve birikimlerimi paylaşmaktayım.

İlgilenenler olursa bu konudaki deneyimlerimi paylaşmaya hazırım.

Ders 1 saatten oluşmakta ve Zoom üzerinden yapılmaktadır.

Fiyat 4000 TL'dir. Fatura kesilmektedir

Seramik Kursu Karşıyaka

Karşıyaka Bostanlı'daki atölyemizde Heykel ve Seramik hobi kurslarımız devam ediyor

Heykeltraş ve Seramik sanatçısı, Dokuz Eylül Üniversitesi Heykel Bölümü mezunu olan Benyamin Şahin Olgun tarafından verilen dersler her seviyeden katılımcıya açıktır

Çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi için irtibata geçebilir, atölyemizi ziyaret edebilirsiniz

HEYKEL KURSU İZMİR

ÇAMURA DOKUNUN!

GELİN, ATÖLYEMİZDE ÇAMURA DOKUNARAK HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN.. 

HEYKEL ve SERAMİK SANATIYLA TANIŞMAK İSTEYEN HERKESİ KARŞIYAKA' daki ATÖLYEMİZE BEKLİYORUZ

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TELEFONLA İLETİŞİME GEÇİNİZ..

1