Freelance İşler Kategorisi İlanları

MRB BEN MASOR TAYFUN 18 YIL KIBRISDA GINEDE CALISTIM OZEL HIZMET ALMAK ISTEY MAZOSIZIM KAMA SAHIBI

TELEFON: 0537 222 2584
MRH BEN MASOR TAYFUN 18 YIL GECMISıMLE POROFESYONELCE HIZMET SUNUYORUM. SİZ İSTEYİN BEN SİZLERE MASA HİZMETİ SUNAYIM. ÖZEL HIZMET ALMAK ISTEYEN HANIMLAR VE CIFTLER ONCE SAYGI SEVGI CERCEVESİNDE OLMASA OLMAZ OLAN HIJYEN KIRMIZI CIZGIM TUM. MASAJ TEKNIKLERINE SAYIBIMTUM SINGILARA KATILDIM.AKTIF OLARAK  İSTANBUL MASLAK ÇEVRESİ YAŞ 45+ 45 BINNTL HIZMET SUNDUGUM KİŞİLER MEMNUN KALMASA HERSEYIYLE SIZLERDEN ASLA BIR SEY TALET ETMIYORUM 7 24 ARAYABİLİRSİNİZ  BEN MESLEĞİMİ SEVİYORUM MASAJ HOBI DEĞİLDİR GERÇEKTEN BEDENİN İHTİYACIDIR.

YATIRIMCIYIM!

Merhaba, ben Efranoz. Ankara'ya henüz taşınmış biri olarak burada bir iş fikri ve/veya ortak olacağım ya da yatırımcısı olacağım bir iş planı arıyorum.

500.000 TL (+) Sermayem var.

=> Parlak fikri olan, akıllı arkadaşlarımın mesajlarını bekliyor olacağım. Lütfen temelsiz, plansız iş fikirleriyle rahatsız etmeyin. Özellikle dolandırıcı arkadaşlarımın; şahsımla mesai harcamamalarını, bunun bir vakit kaybı olduğunu ifade etmek isterim.

telegram@efranoz hesabımdan bana ulaşabilirsiniz. İyi günler! Başarılar. (:

Yasal Şirket Adresi (Sanal Adres)

Yeni kuracağınız şirketinizin yasal adresinin güvenilir bir noktada olmasını, Work C paylaşımlı ofis olarak sizlere sunuyoruz.

Bildiğiniz üzere yeni şirket kurmak istediğinizde vergi dairesine yasal bir adres göstermeniz gerekmektedir. Biz de, ister şahıs şirketi olun, ister limitet şirketi, ister anonim şirket olsun bu derdinize derman oluyoruz.

Sanal Ofis; fiziksel bir hazır ofis ihtiyacı olmayanlar ve yalnızca iş kurma amacı ile yasal bir adrese ihtiyacı olanlar için, iş kurma maliyetlerini düşürerek, lokasyonumuzu adresiniz olarak gösterebileceğiniz, yasal şirket adresinizdir.

Sizleri gereksiz hiçbir teferruatla uğraştırmamak adına, posta ve kargolarınızı takip ediyor, Sanal adres üyeliğinizde yalnızca vergi dairesinden yoklamaya geldiklerinde burada olmanızı istiyoruz.

Harika bir topluluğun parçası olmaya hazırsanız sizi ve arkadaşlarınızı birlikte kahve içmeye bekliyoruz.

Yaptığımız tüm işlemler yasal mevzuata uygun ve faturalıdır.

Sanal üyelik bedeli yıllık bedel olmakla KDV hariç fiyattır.

iletişim:

Sales Manager 

Ayhan Rasim MUT

web sitesi

kişisel web sitesi tasarlamak ve e-ticaret sitesi yaptırmak isteyenler bana aynı zamanda logo tasarımı uygulama bütün işler için bana ulaşabilirsiniz

parttime iş bakıyorum

merhaba 2 üniversite okuyorum bütçesel olarak sıkıntı yaşamaktayım . parttime düzenli görüşebileceğim düzgün bi beyefendi arıyorum. yaş 24 165 59 kilo

YENİ AÇACAĞIM TOPTAN DERİ SAYFAMA ORTAK ARIYORUM

Merhabalar. İsmim İzzethan. Konuya gelecek olursam, şöyleki;

Deri üzerine sanal toptan dükkanı açmayı düşünüyorum. (Erkek cüzdan)

Benimle bu yolda ilerleyebilecek , E ticaretle ilgisi olan tecrübeli , kariyer hedefleyen ciddi bir ortak arıyorum.

Sermaye 150.000₺

Instagram üzerinden çark dönecektir.

Gerekenler ;

1- 2+1 ofis

2- Instagram sayfası

3- Web Sitesi

4- PC (bilgisayar

5- Son model düzgün bir telefon

Herşey ofiste dönecektir. Sermayesi olan bana yazabilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Usta öğretici

Trafik ve cevre direksiyon ilk yardım usta öğretici belgelerimi doğu vu guney doğu ilerde kiralamak istiyorum.

1