Freelance İşler Kategorisi İlanları

Masaj Terapisti Gamze

10 Senedir Tecrübeli Uzman Terapistim.Müşteri Adresinde Hizmet Veriyorum. Dünya Masajları Yapıyorum. 

size özel masaj

İzmir de bayanlar veya evli çiftlere özel masaj hizmeti veriyorum. eğitimli kültürlü gizliliğe ve hijyene önem veren birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. .

Görüntüsüz Telefonda Sohbet Operatörü

TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜİLAN BAYANLAR İÇİNDİRYorulmadan, strese girmeden bulunduğunuz yerden istediğinizsaatlerde sadece konuşarak, sohbet ederek yüksek miktarda parakazanabilir ve düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz.Görüntülü değildir.Numaranızı asla kimse göremez.Konuşma sürelerinizi ve kazancınızı anlık olarak görebilme imkanı vardır.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bayanlara Otantik Masaj

Merhabalar, Sadece ALANYA ve Çevresinde BAYANLARA VE EVLİ ÇİFTLERE Masaj Hizmeti veriyorum. İşimi severek ve zevkle yapıyorum. Bu zevki doruklarında yaşamanızı isterim. AROMATİK YAĞLAR İLE KLASİK VÜCUT, BÖLGESEL, GÖĞÜS, BASEN, AYAK, TANTRA olmak üzere daha bir çok çeşit ile profesyonel MASAJ hizmeti veriyorum. MASAJ hizmetini sizin kendi evinizde, otellerde veriyorum. Kesinlikle erkeklere Masaj hizmeti vermiyorum. Sadece kendisini Özel Hisseden BAYANLARA  ve gerçek EVLİ ÇİFTLERE  Masaj Hizmeti veriyorum. ALANYA ve Çevresi kendisini özel hisseden BAYANYARIN ve EVLİ ÇİFTLERİN telefonlarını bekliyorum. 05079249221 nolu telefonumdan WhatsApp ve SMS yoluyla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

web sitesi

kişisel web sitesi tasarlamak ve e-ticaret sitesi yaptırmak isteyenler bana aynı zamanda logo tasarımı uygulama bütün işler için bana ulaşabilirsiniz

parttime iş bakıyorum

merhaba 2 üniversite okuyorum bütçesel olarak sıkıntı yaşamaktayım . parttime düzenli görüşebileceğim düzgün bi beyefendi arıyorum. yaş 24 165 59 kilo

YENİ AÇACAĞIM TOPTAN DERİ SAYFAMA ORTAK ARIYORUM

Merhabalar. İsmim İzzethan. Konuya gelecek olursam, şöyleki;

Deri üzerine sanal toptan dükkanı açmayı düşünüyorum. (Erkek cüzdan)

Benimle bu yolda ilerleyebilecek , E ticaretle ilgisi olan tecrübeli , kariyer hedefleyen ciddi bir ortak arıyorum.

Sermaye 150.000₺

Instagram üzerinden çark dönecektir.

Gerekenler ;

1- 2+1 ofis

2- Instagram sayfası

3- Web Sitesi

4- PC (bilgisayar

5- Son model düzgün bir telefon

Herşey ofiste dönecektir. Sermayesi olan bana yazabilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Usta öğretici

Trafik ve cevre direksiyon ilk yardım usta öğretici belgelerimi doğu vu guney doğu ilerde kiralamak istiyorum.