İkinci El Otomobil Kategorisi İlanları

MRB BEN MASOR TAYFUN 18 YIL KIBRISDA GINEDE CALISTIM OZEL HIZMET ALMAK ISTEY MAZOSIZIM KAMA SAHIBI

TELEFON: 0537 222 2584
MRH BEN MASOR TAYFUN 18 YIL GECMISıMLE POROFESYONELCE HIZMET SUNUYORUM. SİZ İSTEYİN BEN SİZLERE MASA HİZMETİ SUNAYIM. ÖZEL HIZMET ALMAK ISTEYEN HANIMLAR VE CIFTLER ONCE SAYGI SEVGI CERCEVESİNDE OLMASA OLMAZ OLAN HIJYEN KIRMIZI CIZGIM TUM. MASAJ TEKNIKLERINE SAYIBIMTUM SINGILARA KATILDIM.AKTIF OLARAK  İSTANBUL MASLAK ÇEVRESİ YAŞ 45+ 45 BINNTL HIZMET SUNDUGUM KİŞİLER MEMNUN KALMASA HERSEYIYLE SIZLERDEN ASLA BIR SEY TALET ETMIYORUM 7 24 ARAYABİLİRSİNİZ  BEN MESLEĞİMİ SEVİYORUM MASAJ HOBI DEĞİLDİR GERÇEKTEN BEDENİN İHTİYACIDIR.

Galerime ortak arıyorum

Ataşehir bölgesinde bulunan 950 metrekare içinde oto kuaför oto yıkama 10 araçlık kapalı galeri bulunan limited Şirketi olan işletmeme ortak arıyorum ticaretten anlayan şeffaflığa inanan dürüst ortak istiyorum REZ MOTORS

Acil sahibinden satılık Passat tredline manuel 2012

Sahibinden satılık Passat tredline 2012 manuel vites 218000km 23000 tramer bilgisi var. Alacak arkadaş gönül rahatlığıyla binebileceği bir araçtır. Triger seti ve bütün bakımları yeni yapıldı. Ev aldığımızdan dolayı acil satılıktır. Pazarlık vardır. Alıcısı na hayırlı olsun. 

1