Kampanya İlanları Kategorisi İlanları

Masaj Terapisti Gamze

10 Senedir Tecrübeli Uzman Terapistim.Müşteri Adresinde Hizmet Veriyorum. Dünya Masajları Yapıyorum. 

size özel masaj

İzmir de bayanlar veya evli çiftlere özel masaj hizmeti veriyorum. eğitimli kültürlü gizliliğe ve hijyene önem veren birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. .

Görüntüsüz Telefonda Sohbet Operatörü

TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜİLAN BAYANLAR İÇİNDİRYorulmadan, strese girmeden bulunduğunuz yerden istediğinizsaatlerde sadece konuşarak, sohbet ederek yüksek miktarda parakazanabilir ve düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz.Görüntülü değildir.Numaranızı asla kimse göremez.Konuşma sürelerinizi ve kazancınızı anlık olarak görebilme imkanı vardır.Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bayanlara Otantik Masaj

Merhabalar, Sadece ALANYA ve Çevresinde BAYANLARA VE EVLİ ÇİFTLERE Masaj Hizmeti veriyorum. İşimi severek ve zevkle yapıyorum. Bu zevki doruklarında yaşamanızı isterim. AROMATİK YAĞLAR İLE KLASİK VÜCUT, BÖLGESEL, GÖĞÜS, BASEN, AYAK, TANTRA olmak üzere daha bir çok çeşit ile profesyonel MASAJ hizmeti veriyorum. MASAJ hizmetini sizin kendi evinizde, otellerde veriyorum. Kesinlikle erkeklere Masaj hizmeti vermiyorum. Sadece kendisini Özel Hisseden BAYANLARA  ve gerçek EVLİ ÇİFTLERE  Masaj Hizmeti veriyorum. ALANYA ve Çevresi kendisini özel hisseden BAYANYARIN ve EVLİ ÇİFTLERİN telefonlarını bekliyorum. 05079249221 nolu telefonumdan WhatsApp ve SMS yoluyla ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Mankenler Derneği Kuracağı Tesislere Yatırımcı, Ortaklar Ve Temsilciler Arıyor..!

Mankenler Derneği Ankara Valiliğine Bağlı Bir STK dır (Sivil Toplum Kurumu).

Ankara da Başlayıp Türkiye Genelin de Tesisler Kurmaya Başlamıştır. Bu tesislere Yatırımcı ve Ortaklar aramaktadır.

Mankenler Derneği Lokali (coffe Restoran lokal)Açık,

MD Altın İğne ( Kostüm Konfeksiyon zinciri ve Terzihaneler),

MD Altın Makas (Güzellik Salonları, Kuaförlük Bay &Bayan, Makyaj Atölyeleri, Plaster Gurup dahil),

MD Figüran Okulu ( Body Building Salonları, Eskirim Eğitim Okulları, Uzak Doğu Döğüş sanatları Eğitim Salonları)

istanbul galataport parelelindeki mağazama ortak aramaktayım

merhabalar

istanbul galataport parelelinde bululan takı şirketime ortak aramaktayım , her şey limited şirketi üzerinden resmi şekilde yapılacak detaylar için lütfen iletişime geçiniz