Tekstil - Konfeksiyon Kategorisi İlanları

MRB BEN MASOR TAYFUN 18 YIL KIBRISDA GINEDE CALISTIM OZEL HIZMET ALMAK ISTEY MAZOSIZIM KAMA SAHIBI

TELEFON: 0537 222 2584
MRH BEN MASOR TAYFUN 18 YIL GECMISıMLE POROFESYONELCE HIZMET SUNUYORUM. SİZ İSTEYİN BEN SİZLERE MASA HİZMETİ SUNAYIM. ÖZEL HIZMET ALMAK ISTEYEN HANIMLAR VE CIFTLER ONCE SAYGI SEVGI CERCEVESİNDE OLMASA OLMAZ OLAN HIJYEN KIRMIZI CIZGIM TUM. MASAJ TEKNIKLERINE SAYIBIMTUM SINGILARA KATILDIM.AKTIF OLARAK  İSTANBUL MASLAK ÇEVRESİ YAŞ 45+ 45 BINNTL HIZMET SUNDUGUM KİŞİLER MEMNUN KALMASA HERSEYIYLE SIZLERDEN ASLA BIR SEY TALET ETMIYORUM 7 24 ARAYABİLİRSİNİZ  BEN MESLEĞİMİ SEVİYORUM MASAJ HOBI DEĞİLDİR GERÇEKTEN BEDENİN İHTİYACIDIR.

Ofis veya iş yeri ortağı arıyorum

Merhaba,Tekstil sektöründe geçmişi olan ( üretim, fason takip, satış, model/kalıp veya müşteri temsilciliği, mümessillik,) ne yapmak istediğini bilen veya planı olan bay/bayan iş veya ofis ortağı olmak isteyen kişilerle görüşmek isterim.Ben Yaklaşık 18 senedir tekstil sektöründeyim. Bu süre zarfında üretim ve toptan satış , kurumsal firmalarda tedarik yöneticiliği ve daha sonrasında da kurumsal firmalara üretim yaptım. Halen yurtdışı müşterilerime toptan satış ve kurumsal firmalara siparişe göre...

TEKSTİL FİRMAMA ORTAK ARIYORUM

Var olan bir şirketime ortak arıyorum ihracat yapmak istiyorum adetli işler ve A-Z kadar tekstil dikiş makinelerim Singerler overloklar reçme vs çoğu sıfır almıştım, kesim masası, geniş paskara ütü bir çok şey var imalat için herşey mevcuttur. Kurulum ve başlamak için bir yere ihtiyacım var. Düzgün, dürüst uzun soluklu bir ortak arıyorum.

Yeni yatırımcılar için ünlü spor giyim markası Rubys satışta

YATIRIMCILAR İÇİN KAÇIRILMAYACAK FIRSATCari portföyünde TÜRKİYE genelinde 1150 satış noktası…Yurtdışında ise 74 ülke 1475 satış noktası bulunan ünlü spor giyim markası satılıktır.Birçok AVM de SHOP bayilik ve FRANCHİSE olarak mağazalar açılmış COVİD19 pandemi sürecinde çalışmalara ara verilmiştir.Beyaz TV de yayınlanan beyaz futbol programına yıllık SPONSORLUK reklam yapılmıştır.Yeni Malatyaspor ve Sivasspor kulüplerinin sahalarında bulunan LED panolara bir sezon boyunca reklam verilmiştir

MADAME GROSS HOME

Ev tekstilin de Tanınmış markamız İç piyasa ve ihracatı olan markamız MADAME GROSS HOME. gerekirse şirketi ile satışı yapılabilir.

İç piyasada 4 adet büyük toptancı sı ve 1 er adet Almayan da ve Bulgaristan da Toptancı sı olan markamız.

Ayrıca İç piyasa da 125 adet karma mağazada satışı mevcuttur...

Uzun uzun yazmayayım ciddi düşünür iseniz

ortaklık

gurcistanda acacagım giyim magazası için ortak arıyorum

1