Hakkımızda

Seripano.com Türkiye'nin e-ticaret ve ilan alanında kullanıcı taleplerini, sektör eksikliklerini tamamlamak ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için kurulmuştur.

İlan alanındaki fahiş fiyat politikasından bunalan ilan verenleri rahatlatmak için uygun, işlevsel ve hızlı hizmetler vermek temel amacımızdır. Türkiye'nin en iyi ilan yeri olma gayemizdeki temel amaç zorlu ekonomi şartlarında Türkiye'de yaşayan insanlara yeni imkanlar sağlamaktır.

experlize.net bünyesinde hizmet veren serpano.com Türkiye'nin en geniş kitlelerine verdiği reklamlarla herkese hitap etmektedir. Bünyesinde verdiği site içi ve site dışı reklamlarla ilan verenlerin hızlı satış yapmasına olanak tanırken alıcılarında aradığı ürünü hızlıca bulabilmesini sağlamaktadır.

Site dışı reklamlarda ilan verenlerin ilanlarını google, youtube, gmail ve görüntülü reklam ağındaki tüm ortaklarında yayınlarken site içindede bireysel ve kurumsal ilan verenlere ilanlarına hızlıca alıcı bulabilmeleri için site içinde bir çok farklı alanda reklam politikası yürütmektedir. Aynı zamanda kurumsal firmalara sağlamış olduğu kendi web sitelerine sahip olma imkanıda kurumsal ilan verenler için büyük bir avantajdır.
Yeni bir iş, ikinci el eşyalar, satılık ya da kiralık araçlar, emlak, ev arkadaşı, özel ders ve daha pek çok konuda aradığın ne varsa, toplam 11 farklı kategoride hizmet vermektedir.

İlan Yayınlama Kuralları

1) - İlan yayıncısı Seri Pano’da ilanlarını yayınlayarak “İlan Yayınlama Kuralları”nı kabul etmiş sayılır. Bu sebeple ilan yayınlayan her kişi ve kurum kurallara riayet etme mecburiyetindedir.

2) - İlan yayıncıları ilanın içeriğiyle ilgili bilgilerin doğruluğundan sorumludur

3) - İlan içerisinde yer alan fotoğrafların ilan ile ilişkili olması, ilanı yayınlayan kurumun ya da kişinin logo, tanıtım görseli vb.. olmaması gerekmektedir. Sistemde bulunan diğer ilanlardan ayrışmak maksadıyla ve haksız rekabet yaratmak amacıyla ilan resimlerinin üzerine herhangi bir yazı, ikon, şerit, çerçeve yerleştirilmesi fotoğrafın yayından kaldırılmasına sebep olabilir.

4) - İlan sahibi aynı ilan ile ilgili sadece bir adet ilan yayınlayabilir. Aynı ilan ile ilgili girilecek çoklu kayıtlar mükerrer ilan sayılacaktır. Mükerrer ilanlar haksız rekabete yol açtığından ötürü sistemden ilan sahibine duyurmaksızın tamamen kaldırılabilir.

5) - İlan başlığı içerisinde yalnızca ilanda söz konusu olan ilan başlığına ait bilgiler verilebilir. İlan başlığı içerisinde iletişim bilgisi gibi haksız rekabete yol açabilecek bilgilerin yer verilmesi ilanın yayından kaldırılmasına sebep olabilir.

6) - İlan başlığı içerisinde Türkçe karakterler, Türk alfabesinde bulunmayan X, W, Q harfleri, rakamlar, nokta(.), virgül(,), ünlem(!) noktalama işaretleri kullanılabilir.

Bu karakterlerin dışında kullanılacak alfa numerik olmayan, rekabete gölge düşürecek hiçbir karakterin ilanlarda yer almasına izin verilmeyecektir.

7) - İlan sahibi tarafından satılmış ya da kiralanmış gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından arşivlenmelidir. Seri Pano sistemindeki operasyonu tamamlanmış ilanları belirli periyotlarla sistem haricine çıkarma hakkını saklı tutar. Bu işlem sonrasında doğacak yedekleme problemlerinden Emlak8 sorumlu değildir.

8) - İlan bilgilerinin doluluğu ve doğruluğu, fotoğrafların kalitesi ve geçmiş hareketler göz önünde bulundurularak ilan sahiplerinin ilanları değerlendirilebilir. İlan yayınlama kurallarını sıklıkla ihlal eden kullanıcıların sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etme hakkını Seri Pano saklı tutar. Aynı şekilde ilan bilgilerini daimi olarak doğru ve hatasız giren kullanıcılar, haksız rekabete yol açmayacak şekilde sistem algoritması tarafından ödüllendirilerek ilanların öne çıkması sağlanabilir.

9) - İlan yayınlama kurallarına riayet etmeyen kullanıcıların ilanlarındaki bilgilerinin bir kısmı ya da tamamının yayından kaldırılması hakkını Seri Pano saklı tutar.