Anasayfa / Ek İş - Ek Gelir / Matbaa Firmasına Ortak
Matbaa Firmasına Ortak

Merhabalar. Yaklaşık 10 yıldır piyasada aktif olan ve isim yapmış firmama ortak arıyorum. Firma ile ilgili kısa bilgi vereyim.

Kendime ait hiç bir üretim tesisimiz yok . Eskiden vardı ancak, üretim yapmaktansa al sat yapmak daha makul gelmeye başladı. Bu sebepten ötürü 2017 yılında makineleri sattım. Ana ürün satış gruplarımız ;

Tamamı müşteri logo baskılı olmak üzere

-Islak Mendil

-Şeker

-Peçete

-Yağlı kağıt

-Karton Bardak

-Amerikan Servis, Broşür, Magnet, Kartvizit

-Pipet

-Kraft Çanta

-Pizza Kutusu

Satmış olduğumuz ürünlerden anlaşılacağı üzere müşterilerimiz tamamı cafe ve restoranlardan oluşmakta.

Aktif müşteri sayısı 220.

Her ürün grubu için farklı fabrikalarla çalışılıyor, yıllardır aynı fabrikalarla çalışıyoruz. Fabrikaların piyasaya sattığı fiyat üzerinden %20-%30 iskontomuz mevcut. Şu an şirketimizde iki grafiker, bir şöför ve bir sekreter çalışıyor. Artı ben satış ve ürün tedarikleriyle ilgileniyorum.

Aylık ortalama net kâr 40.000-50.000 TL arasıdır. İşleyen tezgah. İşimi büyütmek istiyorum , büyük yerlerle ticaret yapamıyorum ödeme şartlarından dolayı. Mesela Happy Moons restoranlara mal vermek istediğimde adamlar 500.000 TL'lik sipariş verip ödemeyi ürün tesliminden sonraki cuma günü yapıyorlar ancak benim cepten 400.000 TL'yi önden ödemem gerekiyor. Yüzyüze detayları görüşebiliriz.

  İlan Bilgileri

 • İlan No:

  #114

 • Son Güncelleme:

  17.10.2022

 • Şehir:

  Burdur

 • İlan Sahibi:

  AHMET

 • Görüntülenme:

  191 kez tıklandı.

İlan sahibine mesaj göndermek için kayıt olun veya giriş yapın.